Z důvodu probíhajících stavebních prací je vstup pro rybáře od 1.11.2023-27.3.2024 zakázán. Děkujeme za pochopení. Kemp Merkur je pro veřejnost UZAVŘEN do 27. 3. 2024/ dotazy prosím pište na kemp@pasohlavky.cz - preferujeme e-mailovou komunikaci na kterou reagujeme v nebližším možném termínu.

Dovolená v Pasohlávkách

Dovolená v Pasohlávkách

Vedení trasy: Pasohlávky

Časová náročnost: vícedenní

Charakteristika:
K nejoblíbenějším centrům vodní rekreace na Moravě nepochybně patří komplex na břehu Novomlýnských nádrží u obce Pasohlávky. Místo je vyhledávané milovníky plavání, windsurfingu a dalších vodních radovánek. Velkou výhodou Pasohlávek je kromě komplexních služeb pro rodinnou dovolenou u vody, rybáře i sportovce, bezprostřední blízkost Pálavy, Mikulova, Dolních Věstonic, mnoha rodinných vinných sklípků i hustá síť pěších tras a cyklotras, které zvou k objevování širšího okolí.

Popis:
1.–2. den

  • příjezd a ubytování v ATC Merkur nebo RZ Laguna
  • sportovní relaxační aktivity v ATC

3. den

  • cyklotrasa okolo ATC Merkur

4.–5. den

  • sportovní aktivity (windsurfing, minigolf, beachvoleybal)

6.–7. den

  • výlety do okolí (Nákupy v outletovém centru Freeport Hatě – 60 km, Břeclav – 35 km (autem, na kole, autobusem), Zámeček Pohansko, synagoga a židovský hřbitov, lužní lesy, Brno – 35 km, ZOO, Stará radnice, Špilberk, Petrov, projížďky parníkem po Brněnské přehradě aj.)

8. den

  • ukončení programu

Máte dotaz? Potřebujete rezervaci termínu?  Pište na

Ke komunikaci použijte e-mail. Na e-maily odpovídáme do 48 hodin, děkujeme za pochopení.