Vaše objednávky prosím zasílejte na e-mail: kemp@pasohlavky.cz, telefonní linky jsou přetížené. Místa pro stanování jsou volná, přijeďte kdykoliv, těšíme se na Vás.

ANIMAČNÍ PROGRAMY A ZÁBAVA PRO NEJMENŠÍ

ANIMAČNÍ PROGRAMY A ZÁBAVA PRO NEJMENŠÍ ANIMAČNÍ PROGRAMY A ZÁBAVA PRO NEJMENŠÍ

Animátorský program

Vážení návštěvníci,

rádi bychom vás pozvali na animátorský program, který kromě soboty probíhá každý den a jsou pro vás připraveny ranní rozcvičky s hudbou, sportovní hry a turnaje, výtvarná dílna, tematické odpolední hry pro vaše děti a večerní diskotéky se spoustou soutěží a her. Programy jsou vyvěšeny na informačních tabulích v areálu kempu nebo si můžete vyzvednout program s mapou u nás v infocentru a na recepcích.

Neděle:

Pro děti: je v 10:00 hod připravena výtvarná dílna, kde si mohou vyrobit své vlastní strašidlo, po obědě od 14:00 míčové hry. Pro rodiče s dětmi: v 10:00 hod lukostřelba, odpoledne od 14:00 stavění ze stavebnic merkur, seva a další.

Pondělí:

Pro dámy proběhne v 9:00 ranní cvičení v animačním stanu. Pro děti: je v 10:00 hod připraveno tvoření s fantazií na téma kovbojové a odpoledne od 14:00 navazuje kovbojská výprava. Rodiče a děti si mohou dopoledne od 10:00 vyzkoušet petanque a kroket a odpoledne od 14:00 tradiční hru amerických farmářů CORNHOLE. Od 19:00 je v animačním stanu připravena večerní diskotéka: Kovbojská miss, kde budou mít děti možnost soutěžit a předvést své kovbojské kostýmy.

Úterý:

Děti si mohou v 10:00 hod vyrobit svůj strom štěstí a odpoledne od 14:00 soutěžit v žabákově olympiádě. Pro rodiče a děti je dopoledne od 10:00 připravena lukostřelba a odpoledne od 14:00 stavění ze stavebnic merkur, seva a další.

Středa:

Pro dámy proběhne v 9:00 ranní cvičení v animačním stanu. Pro děti je v 10:00 hod připraveno tvoření s fantazií, kde si mohou vyrobit masky. Pro rodiče s dětmi je připraveno od 10:00 ringo a beach volejbal a odpoledne od 14:00 tradiční hra amerických farmářů CORNHOLE. Večer od 19:00 proběhne karneval.

Čtvrtek:

Pro děti: je v 10:00 hod připraveno tvoření s fantazií na téma indiáni a odpoledne ve 14:00 navazuje indiánská výprava. Rodiče a děti si mohou dopoledne od 10:00 vyzkoušet petanque a kroket a odpoledne od 14:00 stavění ze stavebnic merkur, seva a další. Večer od 22:00 je pro všechny připravena stezka odvahy.

Pátek:

Pro dámy proběhne v 9:00 ranní cvičení v animačním stanu. Pro děti je v 10:00 hod připraveno tvoření s fantazií na téma Vodníci a odpoledne ve 14:00 navazuje vodnická svět plný her a soutěží. Pro rodiče s dětmi je připraveno od 10:00 ringo a beach volejbal a odpoledne od 14:00 lukostřelba. Večer v 19:00 je na programu disko karaoke na téma pohádky.

Sobotní diskotéky pro děti

Také Vás zveme na zábavné diskotéky pro děti s oblíbenými postavičkami jako je myšák Mickey, Spongebob nebo Oláfek, které se konají 1. 7., 15. 7., 29. 7., 5. 8., 19. 8. vždy od 19:00 na náměstíčku.

Inka Rybářová a klaun Rybička

Každé úterý a každou sobotu se od 18 hodin na pláži u tobogánu koná hudebně-zábavná show pro děti, televizní dvojice Inky Rybářové a klauna Rybičky. Pro děti a rodiče jsou připravené veselé soutěže, písničky, tancování a dovádění. Po pořadu bude autogramiáda a prodej CD, pohádkových knížek a veselých polštářů pro děti.

Další aktivity

 • Občerstvení, restaurace i jen tak něco na zub

  Občerstvení, restaurace i jen tak něco na zub

  Ke spokojenosti pomůže i dobré jídlo. Poseďte s kouskem něčeho chutného přímo v kempu nebo vyražte do okolí.

  Více
 • TURISTBUS

  TURISTBUS

  Svezte se Turistbusem! Autobus nabízí spojení mezi Autokempem Merkur Pasohlávky, Aqualandem Moravia a dalšími turistickými lokalitami jižní Moravy.

  Více
 • VODNÍ SPORTY A RADOVÁNKY

  VODNÍ SPORTY A RADOVÁNKY

  Buďte nad vodou! Láká Vás windsurfing, vodní lyžování nebo se radši projedete na šlapadlech? Nabízíme nevšední zážitky ve vodě i nad ní, a to včetně výukových lekcí nebo kurzů.

  Více
 • PŮJČOVNA SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ A ATRAKCÍ

  PŮJČOVNA SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ A ATRAKCÍ

  Máte rádi aktivní odpočinek? Sporty a hřiště všeho druhu jsou součástí kempu Merkur. Využijte možnosti zapůjčit si vybavení od ping-pongu po elektrokolo.

  Více
 • NAUČNÉ STEZKY A MNOHO PĚŠÍCH TRAS

  NAUČNÉ STEZKY A MNOHO PĚŠÍCH TRAS

  Zajímavá procházka a ještě se něco dozvědět? Pro pěší turisty je v blízkosti Pasohlávek pestrý výběr tras i naučných stezek. Vezměte rodinu třeba na netradiční výlet po stopách zatopené vsi Mušov.

  Více
 • ANIMAČNÍ PROGRAMY A ZÁBAVA PRO NEJMENŠÍ

  ANIMAČNÍ PROGRAMY A ZÁBAVA PRO NEJMENŠÍ

  Děti se u nás rozhodně nudit nebudou! Pravidelně pořádané aktivity, sporty i tvořivé činnosti nadchnou a poučí všechny - od větších až po nejmenší.

  Více
 • VINAŘSKÉ STEZKY A CYKLOTRASY

  VINAŘSKÉ STEZKY A CYKLOTRASY

  Okuste jižní Moravu z cyklistického sedla. Prohlédněte si okolní krajinu na stezkách mezi vinohrady. Čerstvý vzduch, zelené kopce, příjemné prostředí. To vše jsou možnosti pro cyklisty v okolí kempu Merkur.

  Více
 • Vyhlídkové okružní plavby lodí po Mušovské nádrži

  Vyhlídkové okružní plavby lodí po Mušovské nádrži

  Užijte si výhled a klid na hladině Mušovského jezera. Ochutnejte místní víno při večerních plavbách nebo spojte výlet lodí s poznáním krás v okolí Pasohlávek.

  Více
 • MNOHO MOŽNOSTÍ NA VÝLETY DO PŘÍRODY A ZA BOHATOU HISTORIÍ

  MNOHO MOŽNOSTÍ NA VÝLETY DO PŘÍRODY A ZA BOHATOU HISTORIÍ

  Navštivte některé z proslulých míst naší historie či architektury. Příležitostí vytáhnout paty do přírody nebo za památkami u nás objevíte víc než dost.

  Více
 • BOHATÝ NOČNÍ ŽIVOT A PESTRÝ KULTURNÍ PROGRAM

  BOHATÝ NOČNÍ ŽIVOT A PESTRÝ KULTURNÍ PROGRAM

  Nevšední akce, skvělá muzika, zajímaví hosté. Zážitky, radost a pohoda. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit na některý z festivalů nebo ostatní z pořádaných akcí. Zábava zaručena.

  Více

Máte dotaz? Potřebujete rezervaci termínu? Volejte +420 519 427 714 nebo pište na