VSTUPENKY na Festival Radosti a Života pod Pálavou 2019 v předprodeji na TICKETSTREAM / PRO ÚSCHOVU KOL VYUŽÍVEJTE KOLÁRNU U VÝJEZDOVÉ RECEPCE

ANIMAČNÍ PROGRAMY A ZÁBAVA PRO NEJMENŠÍ

ANIMAČNÍ PROGRAMY A ZÁBAVA PRO NEJMENŠÍ ANIMAČNÍ PROGRAMY A ZÁBAVA PRO NEJMENŠÍ

Animátorský program

Vážení návštěvníci,

rádi bychom vás pozvali na animátorský program, který kromě neděle probíhá každý den a jsou pro vás připraveny ranní rozcvičky s hudbou, sportovní hry a turnaje, výtvarná dílna, tematické odpolední hry pro vaše děti a večerní diskotéky se spoustou soutěží a her. Programy jsou vyvěšeny na informačních tabulích v areálu kempu nebo si můžete vyzvednout program s mapou u nás v infocentru a na recepcích.

 

Pondělí:

Od 9:00 je připraveno ranní cvičení v animačním stanu. Od 10:00 hodin je pro děti a rodiče nachystaná hra amerických indiánů Cornhole na hřišti a Výroba divotvorných výrobků v animační místnosti.  Odpoledne od 14:00 je připravené stavění ze stavebnic Merkur v animační místnosti a pro starší děti míčové hry v animačním stanu.  Na večer se můžete těšit na Hawaii party v animačním stanu.

Úterý:

Od 10:00 hodin je pro děti a rodiče nachystaný petanque a kroket na hřišti a indiáni a jejich život v animační místnosti. Odpoledne od 14:00 je připravená indiánská výprava v animačním stanu a lukostřelba: O zlatý šíp Robina Hooda mezi velkou Lagunou a jezerem.

Středa:

Pro dámy proběhne v 9:00 ranní cvičení v animačním stanu. Pro děti je v 10:00 hod tvoříme karnevalové masky, pro rodiče s dětmi je připraveno od 10:00 ringo a beach volejbal a odpoledne od 14:00 je žabákova olympiáda. Večer od 19:00 proběhne disco na téma karneval.

Čtvrtek:

Pro děti: je v 10:00 hod se vydáme do vodnického světa, také je připraven petanque a kroket na hřišti. Odpoledne ve 14:00 stavíme a tvoříme ze stavebnic – Merkur v animační místnosti a také se můžete zúčastnit vodnických hrátek v animačním stanu. Na večer je pro všechny připravena stezka odvahy.

Pátek:

Od 9:00 je připraveno ranní cvičení v animačním stanu. Od 10:00 hodin je pro děti a rodiče nachystaná hra Petanque, kroket a plážový volejbal na hřišti a Stromy a jejich síla v animační místnosti. Odpoledne od 14:00 jsou připravené pohybové hry v animačním stanu a lukostřelba o zlatý šíp Robina Hooda mezi velkou Lagunou a jezerem.  Na večer se děti můžou těšit na pohádky v animačním stanu.

Sobota

Od 10:00 hodin je pro děti a rodiče nachystaná hra Petanque, kroket a cornhole na hřišti a Stromy a Tvoříme s piráty v animační místnosti. Odpoledne od 14:00 je připravené stavění ze stavebnic Merkur v animační místnosti a Pirátská výprava v animačním stanu.  Na večer se děti můžou těšit na pohádky v animačním stanu.

 

 

Další aktivity

 • Občerstvení, restaurace i jen tak něco na zub

  Občerstvení, restaurace i jen tak něco na zub

  Ke spokojenosti pomůže i dobré jídlo. Poseďte s kouskem něčeho chutného přímo v kempu nebo vyražte do okolí.

  Více
 • TURISTBUS

  TURISTBUS

  Svezte se Turistbusem! Autobus nabízí spojení mezi Autokempem Merkur Pasohlávky, Aqualandem Moravia a dalšími turistickými lokalitami jižní Moravy.

  Více
 • VODNÍ SPORTY A RADOVÁNKY

  VODNÍ SPORTY A RADOVÁNKY

  Buďte nad vodou! Láká Vás windsurfing, vodní lyžování nebo se radši projedete na šlapadlech? Nabízíme nevšední zážitky ve vodě i nad ní, a to včetně výukových lekcí nebo kurzů.

  Více
 • PŮJČOVNA SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ A ATRAKCÍ

  PŮJČOVNA SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ A ATRAKCÍ

  Máte rádi aktivní odpočinek? Sporty a hřiště všeho druhu jsou součástí kempu Merkur. Využijte možnosti zapůjčit si vybavení od ping-pongu po elektrokolo.

  Více
 • NAUČNÉ STEZKY A MNOHO PĚŠÍCH TRAS

  NAUČNÉ STEZKY A MNOHO PĚŠÍCH TRAS

  Zajímavá procházka a ještě se něco dozvědět? Pro pěší turisty je v blízkosti Pasohlávek pestrý výběr tras i naučných stezek. Vezměte rodinu třeba na netradiční výlet po stopách zatopené vsi Mušov.

  Více
 • ANIMAČNÍ PROGRAMY A ZÁBAVA PRO NEJMENŠÍ

  ANIMAČNÍ PROGRAMY A ZÁBAVA PRO NEJMENŠÍ

  Děti se u nás rozhodně nudit nebudou! Pravidelně pořádané aktivity, sporty i tvořivé činnosti nadchnou a poučí všechny - od větších až po nejmenší.

  Více
 • VINAŘSKÉ STEZKY A CYKLOTRASY

  VINAŘSKÉ STEZKY A CYKLOTRASY

  Okuste jižní Moravu z cyklistického sedla. Prohlédněte si okolní krajinu na stezkách mezi vinohrady. Čerstvý vzduch, zelené kopce, příjemné prostředí. To vše jsou možnosti pro cyklisty v okolí kempu Merkur.

  Více
 • Vyhlídkové okružní plavby lodí po Mušovské nádrži

  Vyhlídkové okružní plavby lodí po Mušovské nádrži

  Užijte si výhled a klid na hladině Mušovského jezera. Ochutnejte místní víno při večerních plavbách nebo spojte výlet lodí s poznáním krás v okolí Pasohlávek.

  Více
 • MNOHO MOŽNOSTÍ NA VÝLETY DO PŘÍRODY A ZA BOHATOU HISTORIÍ

  MNOHO MOŽNOSTÍ NA VÝLETY DO PŘÍRODY A ZA BOHATOU HISTORIÍ

  Navštivte některé z proslulých míst naší historie či architektury. Příležitostí vytáhnout paty do přírody nebo za památkami u nás objevíte víc než dost.

  Více
 • BOHATÝ NOČNÍ ŽIVOT A PESTRÝ KULTURNÍ PROGRAM

  BOHATÝ NOČNÍ ŽIVOT A PESTRÝ KULTURNÍ PROGRAM

  Nevšední akce, skvělá muzika, zajímaví hosté. Zážitky, radost a pohoda. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit na některý z festivalů nebo ostatní z pořádaných akcí. Zábava zaručena.

  Více

Máte dotaz? Potřebujete rezervaci termínu? Volejte +420 519 427 714 nebo pište na