Kemp Merkur otevřen NONSTOP/ dotazy prosím pište na kemp@pasohlavky.cz - preferujeme e-mailovou komunikaci na kterou reagujeme v nejbližším možném termínu.

Jmenuji se Veronika Gožďálová, je mi 7 let a od narození bojuji s dětskou mozkovou obrnou. Při dlouhém a komplikovaném porodu, trvajícím 34 hodin, došlo k zástavě dechu a dalším závažným problémům a potížím, které se podepsaly na mém zdraví. Lékaři mi předpověděli, že se nikdy nepostavím na nohy a budu jen celý život ležet na plenách, nebudu mluvit, navrhovali pro mě ústavní léčbu. Za poslední tři roky jsem strávila asi 15 měsíců na různých rehabilitacích, cvičení a léčbách. Díky milujícím rodičům jsem na tom tak jak jsem, protože za mě bojovali, bojují a budou i nadále. . . Od dvou let jsem bez plen, jsem v 1. třídě, mluvím, kreslím, učím se a moc mně to baví. Jezdím 4x ročně do Lázní Klimkovice, kde se učím chodit a ovládat jemnou motoriku, což je pro mou diagnózu dost obtížné.

Jeden měsíční pobyt stojí přes sto tisíc Kč a zdrav.pojišťovny jej nehradí. Díky hodným lidem, kteří mi pomáhají nejen finančně, ale i psychicky, se mi daří jít stále dopředu a moc za to s rodiči děkujeme.

Jsme moc rádi, že nám dokážete jakkoliv pomoct.

Případný finanční příspěvek můžete poslat přímo na O.S. VERUNKA (darovací smlouva, možnost odpočtu od základu daně)
číslo účtu: 259118921/0300

Pomoc pro Verunku můžete sledovat také na Facebooku.

Tatínek Dalibor
telefon: 735 254 677