Z důvodu probíhajících stavebních prací je vstup pro rybáře od 1.11.2023-27.3.2024 zakázán. Děkujeme za pochopení. Kemp Merkur je pro veřejnost UZAVŘEN do 27. 3. 2024/ dotazy prosím pište na kemp@pasohlavky.cz - preferujeme e-mailovou komunikaci na kterou reagujeme v nebližším možném termínu.

Wake Park Merkur

WAKE PARK

Přímo v srdci mušovských jezer leží moderní areál vodních sportů Wake Park Merkur.
Na velké laguně největšího autokempu v ČR na Vás čekají 2 malé dvousloupé vodní vleky pro začátečníky a děti, jeden velký pětisloupý vlek s hromadou překážek, dále nafukovací vodní fun park Skákadla, sportovní obchod, sauna na mole, beach bar a mnoho dalších doprovodných aktivit.
Zkušení instruktoři zajišťují každý den výuku pro jednotlivce, skupiny, nebo firemní akce. Vzhledem k příznivým klimatickým podmínkám jižní moravy je wake park v provozu od dubna až do října.
K dispozici jsou hodinové, nebo celodenní lístky. Každý lístek již zahrnuje zapůjčení kompletního vybavení (vesta, helma a wakeboard, nebo vodní lyže), vstup na malý i velký vlek a také instruktora, který Vás provede začátky a poradí jak na to. Během ježdění si můžete vychutnat kvalitní kávu, nebo drink na terase s výhledem na celý wake park a Pálavu.

OTEVÍRACÍ DOBA NEJAKTUÁLNĚJI NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH WAKE PARKU MERKUR

 


Currently
Currently