13.-16.6. 2024 je vstup do Kempu Merkur možný POUZE po zakoupení vstupenky na akci Lucky Cruisers Weekend.

PUMPTRACK

CO JE TO PUMPTRACK?

• typ dráhy pouze pro jízdní kola
• jezdci na kolech se pohybují pomocí přesouvání těžiště nad kolem namísto šlapání (podobně jako při houpání na houpačce)
• je výborný pro nácvik rovnováhy, ovládání a získání dovedností na jízdních kolech
• jízda je bezpečná a zábavná a je vhodná pro všechny věkové kategorie a úrovně dovednosti, druhu a velikosti kol
• Pumptrack by měl sloužit veřejnosti jako místo pro volnočasové aktivity. Technika jízdy je základní věcí pro bezpečný a zábavný pohyb na jízdním kole v terénu a tak právě tohle místo by mělo sloužit k získání dovednosti a zkušenosti velmi zábavnou formou.

Currently
Currently

V termínech 3.-5. 5. 2024, 15.-19. 5. 2024, 23.-26. 5. 2024 a 13.-16. 6. 2024 se v kempu konají akce, které mají mimořádné vstupné. Jde o akce Zahájení turistické sezóny, Super Rally, EURO BIKE FEST a Lucky Cruisers Weekend. Vstup do kempu bude umožněn pouze po zaplacení vstupného na danou akci.

Vážení návštěvníci Kempu Merkur,  prosíme o obezřetnost a pochopení, protože v kempu i nadále probíhají stavební práce, které se týkají modernizace a výstavby nových bungalovů s předpokládaným otevřením v sezóně 2026. Výstavba probíhá v oblasti původních bungalovů B VI a B VII v blízkosti letního kina, 80% plochy v kempu se to nedotkne.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás. 💙