Kemp Merkur otevřen NONSTOP/ dotazy prosím pište na kemp@pasohlavky.cz - preferujeme e-mailovou komunikaci na kterou reagujeme v nejbližším možném termínu.

F4 – škola a půjčovna windsurfingu

Chcete si užít léto na maximum? Poznat nový sport? Nové přátele? Užít si aktivní dovolenou? Adrenalin? Zkuste nejlepší sporty léta – windsurfing a kiteboarding!!! Tak jako v předešlých sedmnácti letech jsme i letos připraveni nabídnout vám ty nejlepší kurzy windsurfingu a kiteboardingu.

Léto, slunce, vítr, vinné sklípky, spousta sportu, zábavy a nevšedních zážitků s partou nových přátel od rána do rána, sedm dní v týdnu. To vše, a mnohem víc očekávejte, rozhodnete- li se strávit týden své dovolené s námi u vody.

www.f4.cz

Otevírací doba

škola windsurfingu a paddleboardů DĚNNĚ
minigolf, kurty DO 30. 9. od 8:00 do 20:00

Currently
Currently

V termínech 3.-5. 5. 2024, 15.-19. 5. 2024, 23.-26. 5. 2024 a 13.-16. 6. 2024 se v kempu konají akce, které mají mimořádné vstupné. Jde o akce Zahájení turistické sezóny, Super Rally, EURO BIKE FEST a Lucky Cruisers Weekend. Vstup do kempu bude umožněn pouze po zaplacení vstupného na danou akci.

Vážení návštěvníci Kempu Merkur,  prosíme o obezřetnost a pochopení, protože v kempu i nadále probíhají stavební práce, které se týkají modernizace a výstavby nových bungalovů s předpokládaným otevřením v sezóně 2026. Výstavba probíhá v oblasti původních bungalovů B VI a B VII v blízkosti letního kina, 80% plochy v kempu se to nedotkne.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás. 💙