Bungalovy

Kemp Merkur – ubytování v bungalovech

Bungalovy jsou přízemní a patrové domky, stojící vedle sebe. Celková kapacita je 326 lůžek. Jeden komplex (BI., BII., B III., BIV., B VI.) obsahuje 14 bungalovů a každý má samostatný vchod s možností parkování automobilů přímo před vchodem do bungalovu. 3 lůžkové bungalovy jsou přízemní, v každé řadě je pouze jeden 3 lůžkový patrový. Dále nabízíme 4, 5 a 6 lůžkové bungalovy.

Přízemí:
Sprchy, WC, kuchyňka s chladničkou, vařičem a základním kuchyňským nádobím (talíře, příbory, sklenice, hrnec, kastrol,…), varná konvice, stůl, židle, skříň, lůžka, lůžkoviny.

Poschodí:
K dispozici zbývající lůžka v jednom nebo dvou pokojích.

Bungalovy VII

Komplex najdete v zadní části kempu Merkur, obsahuje 14 bungalovů a každý má samostatný vchod s možností parkování automobilů přímo před vchodem do bungalovu. 2 lůžkové bungalovy jsou přízemní, ostatní patrové. V komplexu je jeden 2 lůžkový patrový bungalov s balkonem, dále nabízíme 4, 5 a 6 lůžkové.

Přízemí:
Sprchy, WC, kuchyňka s chladničkou a vařičem a základním kuchyňským nádobím (talíře, příbory, sklenice), stůl, židle, skříň, lůžka, lůžkoviny.

Poschodí:
K dispozici zbývající lůžka v jednom nebo dvou pokojích. V těchto bungalovech, které jsou nově vybaveny je navíc plynové topení.

Rozdělení lůžek v bungalovech

Na virtuální prohlídky bungalovů se můžete podívat v naší videogalerii.