Ubytování v kempu Merkur

V autokempu Pasohlávky Merkur si ubytování vybere každý. Na výběr máte:

  • Nové apartmány – nové apartmány jsou k dispoizici od 3. 8. 2013, celková kapacita 24 lůžek. Apartmány jsou 2 a 4 lůžkové, mají sociální zařízení a vybavenou kuchyňku (lednička, varná konvice, vařič, nádobí). K dispozici TV, venkovní posezení, parkování přímo u apartmánu.
  • Stany – milovníci kempování ve stanu nebo karavanu mají k dispozici dvě vyhrazené velké plochy s ohraničenými boxy ATC I. , ATC II.  (k dispozici jsou elektrické přípojky) anebo řadu menších míst zejména pro stanování. Celková kapacita míst pro karavany a stany v boxech je 350 míst, kapacita pro stany a karavany na volných plochách je 1000 míst.
  • Chatky – dřevěné 2 a 4 lůžkové chatky se základním vybavením. Sociální zařízení není součástí chatek (budova s wc a sprchami je cca 50 metrů od chatek). Celková kapacita lůžek v chatkách je 72 lůžek.
  • Obytné buňky – jednoduché buňky pro 4 osoby se základním vybavením. Sociální zařízení není součástí chatek (budova s wc a sprchami je cca 50 metrů od buněk. Buňky jsou 3 x 4 lůžkové vedle sebe a poblíž další 2, 4 lůžkové.
  • Bungalovy – komplexní přízemních a patrových domků v řadě vedle sebe. Každý bulgalov má 2-6 míst k ubytování, samostatný vchod. Samozřejmostí jsou samostatná WC, sprchy a kuchyňka. Celková kapacita v bungalovech je 326 lůžek.

Chatová osada

Ubytovací a provozní řád 2016

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY 2016

Orientační nákres bungalovů