Z důvodu probíhajících stavebních prací je vstup pro rybáře od 1.11.2023-27.3.2024 zakázán. Děkujeme za pochopení. Kemp Merkur je pro veřejnost UZAVŘEN do 27. 3. 2024/ dotazy prosím pište na kemp@pasohlavky.cz - preferujeme e-mailovou komunikaci na kterou reagujeme v nebližším možném termínu.

Prodejní ulička stánek č. 7

 

Zaplétané francouzské minicopánky (i jiné) – po dobu dovolené se nemusíte trápit s každodenním rozčesáváním vlasů. S minicopánky můžete bez obav do sprchy i do bazénu. Na přání je možné do vlasů zaplést barevnou bavlnku, korálky nebo vlasy zvýraznit dočasnou barvou.
Airbrush tetování – dočasné tetování na 3-5 dní pomocí nástřiku speciálního dermatologicky testovaného inkoustu na bázi potravinářských barviv. Vybírat můžete z šablonek pro děti i dospělé ve velikostech od 6 cm až po 20 cm.  Tetovačka je vodou neomyvatelná a odolá i chlorované vodě v bazénech.
Třpytivá tetování – další varianta dočasného několikadenního tetování. Na místo dermatologicky testovaného inkoustu jsou použity vysoce třpytivé glitry. Třpytivá tetování jsou také voděodolná. Vyniknou zejména ve slunečných dnech.
Malba na obličej – často k vidění na dětských dech. Malba se nanáší na tělo pomocí štětců. Můžete vybírat z motivů motýlů, berušek, pirátů, pejsků a mnoha dalších. Malbu na tělo je vhodné na konci dne smýt. Není určená do vody.
Metalické tetování – ornamenty jsou nanášeny na tělo pomocí speciálních pokovených folií. Vybírat můžete z mnoha bohatých ornamentů ve zlaté, stříbrné, bílé a černé barvě. Metalická folie dobře odolává vodě i otěru a může Vás těšit až několik týdnů.

Naše služby odvádíme svědomitě a pečlivě. Chceme, aby Vás těšili po celou dobu dovolené. Proto nabízíme na všechny dočasné tetování a minicopánky garanční dobu 3 dnů. V opačném případě zdarma na naše náklady tetování a minicopánky opravíme.

Na našem stánku nenajdete žádné nebezpečné čínské napodobeniny heny a dočasných tetovacích inkoustů. Všechna naše „barviva“ mají dermatologický atest platný nejen pro ČR, ale také pro EU.

Currently
Currently